Sztuka, malarstwo, rzeźba - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Charytatywna aukcja dzieł sztuki w hotelu Radisson Blu Kraków
data: 16.11.2011 / Radisson Blu Hotel, Kraków

Charytatywna aukcja dzieł sztuki w hotelu Radisson Blu Kraków25 listopada 2011 r. o godzinie 18.00, w krakowskim hotelu Radisson Blu odbędzie się charytatywna aukcja dzieł sztuki pod hasłem „Podaruj Dzieciom Uśmiech”. Dochód z niej zostanie przekazany na rzecz SPOW Domu Dziecka im. Jana Brzechwy w Krakowie.

Dochód ze sprzedaży obrazów, rzeźb, grafik i fotografii trafi do SPOW Domu Dziecka im. Jana Brzechwy w Krakowie. W obecnej chwili mieszka w nim 34 wychowanków – dzieci w wieku od urodzenia do 6 lat, w tym dzieci niepełnosprawne oraz niepełnoletnie matki z dziećmi. Aukcję organizuje fundacja dla dzieci „Uśmiech Dziecka” działająca przy Domu Dziecka.
„Ta aukcja to wielkie wydarzenie dla nas i dla naszych podopiecznych” – mówi dyr. Domu Dziecka Elżbieta Kaczor. „Dzięki artystom, którzy od lat wspaniałomyślnie przekazują nam swoje dzieła i naszemu zaprzyjaźnionemu sponsorowi jakim jest krakowski hotel Radisson Blu, jak dotąd udawało nam się wzbudzić zainteresowanie przychylnych nam osób. Również tym razem serdecznie zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli” – dodaje.
W tym roku – już 25. listopada, aukcja organizowana jest już po raz piąty. Zgromadzone podczas w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone przeznaczone na bieżące potrzeby wychowanków, w tym zakup środków higienicznych, ponadstandardowych szczepionek i leków oraz doposażenie domu. Jeśli uda się zgromadzić wystarczającą kwotę, to część pieniędzy zostania wykorzystana na zorganizowanie ferii i wypoczynku dla dzieci.
W tym roku swoje prace na aukcji zaprezentują m. in:
Agnieszka Berezowska, Iwo Brikenmajer, Ewa i Jacek Budzowscy, Bronisław Chromy, Kinga Chromy, Ewa Fleszar i Roman Fleszar, Zbigniew Gizella, Anna Grochowska, Maria Kobus, Joanna Kulis, Paweł Król, Maria Leśniak, Barbara Majorczyk, Zofia Małota, Elżbieta Marcinkowska, Paweł Martynów, Grzegorz Ofis, Jacek Paluch, Włodzimierz Płaneta, Mira Skoczek-Wojnicka, Stanisław Jerzy Suder, Małgorzata Studenny, Katarzyna Ślęczkowska, Agnieszka Trzebińska, Marta Wojciechowska, Halina Wójtowicz, Tomasz Lach, Tomasz Ćwikliński. Niespodzianka na tegorocznej aukcji jest kilka prac z okresu międzywojennego.Radisson Blu Hotel, Kraków
ul Straszewskiego 17
31-101 Kraków
http://www.radissonblu.com
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Sztuka, malarstwo, rzeźba - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Sztuka, malarstwo, rzeźba - strona główna | Sztuka, malarstwo, rzeźba - wiadomości | katalog