Sztuka, malarstwo, rzeźba - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Nowy wymiar Smyka w Centrum Janki
data: 01.12.2011 / Apsys Polska Sp. z o.o.

Nowy wymiar Smyka w Centrum JankiJuż dzisiaj, w czwartek 1 grudnia 2011 r. w Centrum Janki, nastąpi wielkie otwarcie nowego, powiększonego sklepu sieci Smyk. Liczne atrakcje dla dzieci i rodziców towarzyszące otwarciu potrwają przez cztery kolejne dni.

Nowy Smyk w Centrum Janki będzie miał niemal 1500 m2 powierzchni i znajdzie się w zewnętrznej, północnej części centrum handlowego, obok sklepu Go Sport. Z okazji otwarcia, od 1 do 4 grudnia 2011 r., odbędzie się tu szereg animacji dla dzieci, w tym m.in. świąteczne zdobienie bombek i pierników, tworzenie biżuterii, mini teleturnieje gry Heroica oraz malowanie buziek. W nowym Smyku pojawi się Balonowe ZOO, którego główną atrakcją będą skręcane z kolorowych balonów zwierzątka. Do Smyka zawita Szkoła Klaunów, w której Klaun Maruda nauczy dzieci cyrkowych sztuczek oraz Akademia Księżniczek Barbie. Efektowną atrakcją będzie także budowanie 2,5 metrowej figury smoka z klocków LEGO. W czasie gdy maluchy zajmą się zabawą z animatorami, rodzice będą mogli skorzystać z sięgających 50% rabatów na całą kolekcję dziecięcej odzieży i obuwia.

„Otwarcie nowego, dużo większego Smyka to jedna z najbardziej oczekiwanych przez Klientów Centrum Janki zmian w ofercie” – mówi Anna Walerych, Dyrektor Centrum Janki. „W okolicy Janek mieszka wiele rodzin z dziećmi, które przyjeżdżają do naszego Centrum nie tylko na zakupy, ale również spędzić tu czas wolny. Do tej pory brakowało im miejsca, takiego jakim będzie nowy Smyk, które zapewnia zarówno liczne atrakcje dla dzieci,
jak również szeroki asortyment zabawek, pomocy szkolnych, odzieży i obuwia poszukiwanego przez rodziców” – dodaje Anna Walerych.


Apsys Polska Sp. z o.o.

Apsys Polska Sp. z o.o.
Al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa
http://www.apsysgroup.com

Effective Public Relations
http://www.effectivepr.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Sztuka, malarstwo, rzeźba - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Sztuka, malarstwo, rzeźba - strona główna | Sztuka, malarstwo, rzeźba - wiadomości | katalog