Sztuka, malarstwo, rzeźba - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>
Rozwiń talent kreatorki mody z HarumikąWielokrotnie nagradzana Harumika, która podbiła świat, dostępna jest już w Polsce! Od teraz także i Twoja córka, wcielając się w rolę projektantki, może kreować wymarzone stroje na małych manekinach i rozwijać twórczą pasję oraz zainteresowanie modą.

Rozwiń talent kreatorki mody z HarumikąWielokrotnie nagradzana zabawka, która podbiła świat, dostępna jest już w Polsce! Od teraz także i Twoja córka, wcielając się w rolę projektantki, może kreować wymarzone stroje na mini manekinach i rozwijać twórczą pasję oraz zainteresowanie modą.

Wielka mała architektura, czyli gabiony w ogrodzieKonstrukcje gabionowe początkowo były dedykowane budownictwu inżynieryjnemu. Teraz coraz śmielej pojawiają się przestrzeni miejskiej i w przydomowych ogrodach, znajdując zastosowanie małej architekturze.

KONBET pomaga w odbudowie pałacu w LubiechowieFirma KONBET zaangażowała się w projekt renowacji neoklasycystycznego budynku w Lubiechowie w zachodniopomorskim.Producent prefabrykatów betonowych zagwarantował preferencyjne ceny systemu stropowego TERIVA LIGHT.

Choinka WellDone - sposób na ciepły nastrój.Kubek aromatycznej herbaty, ciepło kominka, światło świec to mili towarzysze zimowych wieczorów w domowym zaciszu. Wnętrzarskie mody i gusta szybko się zmieniają, a my nadal pozostajemy im wierni..

Projektujemy misie (07-11-2011 r.)
Projektujemy misiePodczas najbliższych „Warsztatów twórczego rozwoju” (19 listopada) dzieci będą obchodzić Światowy Dzień Pluszowego Misia. Zajęcia poprowadzą artyści z Fundacji Atelier, którzy tym razem pokażą jak wykonać misie - zabawki.

Wystawa Aukcja Designu - łączymy klasykę z nowoczesnością.Dom Aukcyjny Rempex zorganizował przedaukcyjną wystawę designerskich przedmiotów, które zostały zlicytowane 22 października.Możemy wśród nich oglądać prawdziwe klasyki polskiego wzornictwa, jak stołek Wołkowskiego czy krzesła Mariana Siegmunda..

Celebruj chwile z przyjaciółmi, Cinzano i Alessandrą ScandelląLimitowana edycja Cinzano to prawdziwa gratka dla wszystkich wielbicieli sztuki. Tylko w październiku i listopadzie br. na opakowaniach Cinzano zagoszczą jedne z najpiękniejszych grafik autorstwa słynnej włoskiej artystki, Alessandry Scandelli.

Tkaniny i materiały są wszędzie wokół nas, dlatego nie widzimy w nich nic niezwykłego. Od 20 października Agora Bytom zaprasza na ekspozycję, która otwiera oczy na piękno współczesnej sztuki włókna.

Inspiracje od Bombay SapphirePrzepisy na drinki, aktualne informacje i inspirujące zdjęcia. Wszystko to znaleźć można na nowej stronie internetowej ginu Bombay Sapphire, która miała swoją premierę na globalnym profilu marki w serwisie Facebook.

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Sztuka, malarstwo, rzeźba - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Sztuka, malarstwo, rzeźba - strona główna | Sztuka, malarstwo, rzeźba - wiadomości | katalog