Sztuka, malarstwo, rzeźba - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 | > | >>
Pokochaj tradycję. Kolorowych pisanek moc” w CH BielawyGigantyczne – półtorametrowe pisanki można podziwiać od piątku 15 kwietnia w Centrum Handlowym Bielawy. Są one efektem malarskich zmagań dzieci z toruńskich szkół i przedszkoli, które wzięły udział w konkursie „Pokochaj Tradycję! Kolorowych Pisanek Moc”.

Pokochaj tradycję. Kolorowych pisanek moc” w GH BemowoGigantyczne – półtorametrowe pisanki można podziwiać od piątku 15 kwietnia w Galerii Handlowej Bemowo. Są one efektem malarskich zmagań dzieci z warszawskich szkół i przedszkoli, które wzięły udział w konkursie „Pokochaj Tradycję! Kolorowych Pisanek Moc”.

Znamy zwycięzców I edycji konkursu!16 kwietnia o godzinie 16.00 w Centrum Handlowym Czyżyny odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników konkursu na najpiękniejszą Czyżyńską Palmę Wielkanocną.

Zlokalizowane w Gdańsku Centrum Handlowe Osowa zaangażowało się w program „To nie krasnoludki palą śmieci” realizowany przez Fundację Arka. Celem akcji jest zbudowanie świadomości dzieci i młodzieży w zakresie właściwego zagospodarowania i segregacji odpadów.

Artyści do dzieła! (15-04-2011 r.)
Kolejni, po zeszłorocznym zwycięzcy, Maksie Cieślaku, polscy twórcy przed szansą wygrania następnej edycji prestiżowego konkursu artystycznego Henkel Art.Award.

Koszyczek wielkanocny - co do niego włożyć?Już niedługo Wielkanoc. Wkrótce trzeba będzie przygotować pisanki i zadbać o to, aby w koszyku ze święconką niczego nie zabrakło. Dowiedz się, co powinno się w nim znaleźć i dlaczego.

Z ziemi polskiej do włoskiej - polski design na Salone w MediolanieMekka projektantów, wyrocznia stylu, centrum światowego designu - Targi Salone Internazionale del Mobile w Mediolanie ruszyły już po raz 50. W dniach 12-17.04 cała branża meblarska opanuje Mediolan by podziwiać, odkrywać ale też robić wielki biznes.

Wielkanocne dzieła sztuki w Galerii KrakowskiejKolekcja jajek Fabergé skłoniła Galerię Krakowską do zorganizowania wystawy, którą krakowianie będą mogli podziwiać przed Świętami Wielkiej Nocy. Dodatkowo odbędzie się jarmark produktów regionalnych, oraz wielkanocne warsztaty plastyczne dla najmłodszych.

Godzina czterdzieści osiemUnikatowy spektakl audiowizualny, wykorzystujący najnowsze technologie i sprzęt multimedialny odbył się w Toruniu 12 kwietnia 2011 r. W ten sposób Toruń świętował 50. rocznicę pierwszego lotu człowieka w Kosmos.

Konkursy przed Prezydencją1 lipca 2011 roku Polska obejmie Prezydencję w Unii Europejskiej. To okazja do pokazania polskich osiągnięć i wartościowych inicjatyw obywatelskich. Służą temu konkursy promujące polską Prezydencję.

<< | < | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Sztuka, malarstwo, rzeźba - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Sztuka, malarstwo, rzeźba - strona główna | Sztuka, malarstwo, rzeźba - wiadomości | katalog