Sztuka, malarstwo, rzeźba - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 | > | >>
Artysta Street Art 3D w ŁodziJuż tylko do 19 kwietnia w centrum handlowym Pasaż Łódzki otwarta jest bezpłatna wystawa trójwymiarowej sztuki ulicy. W dniach 1 – 6 kwietnia, niemiecki malarz Manfred Stader malował tu na żywo obraz przedstawiający basen rekreacyjny.

Rozstrzygnięcie konkursu Zakręcone zdjęcie z obrazem 3DSą już wyniki konkursu fotograficznego dla mieszkańców Torunia – „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D” – towarzyszącego wystawie Street Art 3D w CH Kometa. Zwycięskie zdjęcie wykonała Pani Monika Szymczak, a głosowało na nie 285 osób.

Muzeum na wyższym poziomieMuzeum Narodowe we Wrocławiu zyskało nowe powierzchnie wystawiennicze. Po adaptacji strychu na najwyższym poziomie muzealnego gmachu, już niebawem będzie można podziwiać dzieła sztuki od okresu dwudziestolecia międzywojennego, aż po czasy współczesne.

Słynny design Eero Aarnio w InniLivingZnacie klasyczne już projekty fińskiego designera Eero Aarnio? Obłe, zabawne formy wykonane ze sztucznego tworzywa? Jeśli ktoś pisałby elementarz współczesnego wzornictwa przemysłowego, ten pan znalazłby się tam obowiązkowo.

Street Art 3D w Łodzi (28-03-2011 r.)
Street Art 3D w ŁodziJuż w środę, 30 marca 2011 r. w centrum handlowym Pasaż Łódzki otwarta zostanie bezpłatna wystawa trójwymiarowej sztuki ulicy. Od piątku do środy (1 – 6 kwietnia), niemiecki malarz Manfred Stader stworzy na żywo obraz przedstawiający basen rekreacyjny.

Do 19 czerwca br. w ramach wystawy „Cymelia” będzie można podziwiać najcenniejsze eksponaty z kolekcji Muzeum Plakatu w Wilanowie. Niektóre z nich zostaną pokazane publicznie po raz pierwszy.

Marketing według marki OtardFrancuski koniak Otard prezentuje galerię pierwszych w historii reklam prasowych marki, które na przestrzeni lat pojawiły się na łamach gazet w wielu krajach świata. Czy reklama może być sztuką? Wystarczy spojrzeć na zdjęcia.

Pomaluj ELFy! - konkurs Kolei MazowieckichLubisz nietypowe wyzwania? Masz ciekawe pomysły? Pomaluj pociąg!Pamiętasz projekt malatury nowej lokomotywy TRAXX wykonany przez Dominikę Niksę? Lokomotywy pomalowane według jej pomysłu już w tym roku pojawią się na mazowieckich szlakach.

Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy IAA ogłasza trzeci Międzynarodowy Konkurs IAA - Dentsu Global Student Poster Competition dla studentów, związany z odpowiedzialnością społeczną wpisaną w misję IAA.

Muunto - skandynawski przepis na home officeHome office to miejsce coraz częściej przydatne nam w domu. Nawet jeśli nie pracujemy w we własnych czterech kątach, wygodne miejsce gdzie możemy postawić laptopa, zarezerwować bilety do kina czy dokonać zakupów przez Internet jest wręcz niezbędne.

<< | < | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Sztuka, malarstwo, rzeźba - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Sztuka, malarstwo, rzeźba - strona główna | Sztuka, malarstwo, rzeźba - wiadomości | katalog