Sztuka, malarstwo, rzeźba - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | > | >>
Malowanie śniegiem we wrocławskiej Renomie!Do czego może przydać się biała pasta do zębów? Do rysowania prawdziwie zimowych obrazów! W najbliższą niedzielę 6 lutego animatorki cyklu RenoMA Dizajn zapraszają młodych twórców do wspólnej zabawy na poziom +2 domu handlowego Renoma.

DESA Unicum poprosiła ekspertów i znawców polskiego rynku sztuki o dokonanie podsumowania roku na podstawie zaproponowanej listy wydarzeń. Choć zdania są podzielone, można zaobserwować pewne tendencje.

Czekoladowa suknia od Pani prezydentowej dla dzieci z kliniki onkologicznejJeszcze na dobre nie zakończyło się podliczanie funduszy zebranych podczas dziewiątego charytatywnego balu Państwa Dutkiewiczów, a już Pani Prezydentowa wychodzi z kolejną inicjatywą.

Otwarcie wystawy Zbigniewa Warpechowskiego w Galerii Art NEW media.W najbliższy czwartek 13 stycznia o godzinie 19.00 odbędzie się wernisaż wystawy Zbigniewa Warpechowskiego -„Wlazł kotek na płotek”. Artysta znany dotychczas, jako performer, poeta, malarz i teoretyk sztuki tym razem pokaże przede wszystkim rzeźby.

Projektowanie w kamieniu na BUDMIEWażące nawet 130 kilo umywalki z otoczaków, kostki z „moralnymi drogowskazami” i trójwymiarowe płytki okładzinowe – prototypy wykonane z kamienia naturalnego będzie można zobaczyć na wystawie designu kamieniarskiego zorganizowanej podczas targów BUDMA.

Street Art 3D w BydgoszczyJuż 9 stycznia 2011 r. w C. H. Rondo w Bydgoszczy otwarta zostanie bezpłatna wystawa trójwymiarowej sztuki ulicy. W ramach inauguracji akcji, od niedzieli do wtorku, niemiecki malarz Manfred Stader stworzy na żywo obraz przedstawiający żużlowe ewolucje.

Wernisaż w warszawskiej galerii ZadraW połowie grudnia w warszawskiej Galerii Zadra odbył się wernisaż wraz z Bożonarodzeniowym Spotkaniem Opłatkowym. Organizatorem spotkania artystów, biznesmenów, działaczy społecznych i samorządowych była Fundacja Droga Życia z jej prezesem Adamem Kompowskim.

Już 9 stycznia 2011 r. w C. H. Rondo w Bydgoszczy otwarta zostanie bezpłatna wystawa trójwymiarowej sztuki ulicy. W ramach inauguracji, od niedzieli do wtorku, niemiecki malarz Manfred Stader stworzy na żywo obraz przedstawiający żużlowe ewolucje.

Marka Grey Goose na wernisażu Joanny SarapatyW piątek 17 grudnia w Pałacu Sobańskich odbył się wernisaż Joanny Sarapaty. Prace artystki zostały wystawione na sprzedaż, a pieniądze uzyskane w ten sposób zasilą Fundację TVN „Nie jesteś sam”. Partnerem wieczoru była francuska wódka Grey Goose.

Chapel Parket na gali Moda i SztukaEwa Minge, Agata Młynarska, Katarzyna Skrzynecka, Krzysztof Ibisz, Robert Gonera – to gwiazdy polskiego show-biznesu, obecne na wrocławskiej gali „Moda i Sztuka”. Mecenasem tego prestiżowego wydarzenia była firma Chapel Parket Polska z Raciborza.

<< | < | 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Sztuka, malarstwo, rzeźba - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Sztuka, malarstwo, rzeźba - strona główna | Sztuka, malarstwo, rzeźba - wiadomości | katalog