Sztuka, malarstwo, rzeźba - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>
Centrum Dobrego Obrazu - multimedialne SpojrzeniaCentrum Dobrego Obrazu wraz z NGS Zachęta zaprezentuje prace młodych polskich artystów wyłonione w konkursie Spojrzenia. Dostarczony przez CDO wysokiej klasy sprzęt multimedialny pozwoli zaprezentować prace z dziedziny sztuk audiowizualnych.

Międzynarodowy Festiwal Sztuki na Billbordach Art Moves odbędzie się w Toruniu w dniach od 16 września do 16 października 2011 roku. festiwalowe prace pokazane zostaną pod koniec września w Londynie.

Muzeum Plakatu w Wilanowie zaprasza na wystawę obrazów Rafała OlbińskiegoOd 10 września do 3 października 2011 r. w Salonie Wystawowym Marchand w Warszawie odbywa się wystawa prac Rafała Olbińskiego. Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objęło Muzeum Plakatu w Wilanowie.

Toruń za pół ceny (12-09-2011 r.)
Już po raz drugi przystępujemy do akcji "Toruń za pół ceny". W weekend 23-25 września 2011 r. mieszkańcy i turyści odwiedzający starówkę zapłacą mniej za korzystanie z atrakcji grodu Kopernika.

Zainspirowana urokiem Jedwabnego Szlaku - kolekcja SamarkandInspirując się Samarkandą, ale jednocześnie zachowując europejską tradycję, Villeroy & Boch stworzył ponadczasową i wytworną interpretację elementów wschodniego folkloru.

Plan filmowy na Rynku StaromiejskimChcesz wziąć udział w fascynującej filmowej zabawie? W niedzielę 11 września 2011 r. w godz. 12.00-16.00 toruński Rynek Staromiejski zmieni się w plan filmowy najnowszego filmu dokumentalnego Ryszarda Kruka

Na noc do muzeum (09-09-2011 r.)
Na noc do muzeum"Kamienie milowe" to hasło 19. Europejskich Dni Dziedzictwa, w ramach których na całym kontynencie organizowane są wydarzenia promujące kulturową spuściznę. Najważniejszym elementem obchodów w Toruniu będzie Noc w Muzeum 10 września 2011 r.

Centrum Dobrego Obrazu partnerem strategicznym ZachętyCentrum Dobrego Obrazu zostało partnerem strategicznym Galerii Zachęta. Celem partnerstwa jest wsparcie technologiczne wybranych wystaw przygotowanych przez Galerię.

Wernisaż poplenerowy w Novotel Garden GalleryJuż jutro – 6 września o godz. 18 00 w Galerii Hotelu Novotel Airport, w Warszawie – 25 artystów malarzy zaprezentuje swoje dzieła, które powstały w trakcie realizacji Międzynarodowego Pleneru Malarskiego „Warszawa w budowie – architektura XXI w. w malarstwie”.

Ślązaczka zakochana w Tatrach i góral z Zakopanego, który w stolicy kreuje fryzjerskie trendy. To właśnie Elżbieta Krzemińska - Owczarz – obiecująca projektantka oraz Leszek Czajka – mistrz fryzjerstwa, wspierają III Międzynarodowy Festiwal „Muzyka na Szczytach”.

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Sztuka, malarstwo, rzeźba - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Sztuka, malarstwo, rzeźba - strona główna | Sztuka, malarstwo, rzeźba - wiadomości | katalog