Sztuka, malarstwo, rzeźba - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>
"Uporządkowane" kolory (31-08-2011 r.)
Czy wyraziste i kontrastowe zestawienia kolorów mogą zaprowadzić we wnętrzu poczucie porządku i równowagi? Odpowiedź stanowi zaskakujący trend kolorystyczny „Order” sygnowany przez markę Benjamin Moore.

Zachowaj wspomnienia z wakacji w 3D!Każdy z nas ma swoje sposoby na zachowanie pięknych wspomnień – jedni robią zdjęcia, czasem malują obrazy, inni - nagrywają piosenki. A co zrobić z pierwszymi rysunkami dziecka lub tymi, stworzonymi w wakacje u dziadków na wsi?

GOSHICO = polski design = Skandynawskie Targi Wzornictwa CODE11Już we wrześniu w Kopenhadze odbędzie się CODE 11, na którym zaprezentowanych zostanie 50 najlepszych projektantów z całego świata. W tym roku mamy również swoich reprezentantów – GOSHICO i Lumière Essence jako jedyne polskie marki pokażą swoje projekty.

Jubileusz 15-lecia działalności Stowarzyszenia Willa DecjuszaStowarzyszenie Willa Decjusza zaprasza do udziału w wydarzeniach artystycznych z okazji Jubileuszu 15-lecia swojej działalności i odnowienia Willi Decjusza.

„Domy i ulice” w Centrum JankiW sobotę 20 sierpnia w Centrum Janki można było podziwiać prace przedstawiające domy małych artystów, którzy wzięli udział w zajęciach plastycznych z cyklu „Warsztaty twórczego rozwoju”.

Subtelny blask klasyki - kolekcja lamp AMARA firmy TechnoluxSypialnia jest miejscem, w którym po dniu ciężkiej pracy pragniemy wyciszyć się i zrelaksować. Dla osiągnięcia takiego stanu niezbędny jest dobór odpowiedniego, umiarkowanego oświetlenia.

Skyway - światło na żywiołyCollegium Maximum w płomieniach, gigantyczne Akwarium na fasadzie Teatru im. Wilama Horzycy - to jedynie niektóre z atrakcji 3. edycji Międzynarodowego Festiwalu Światła Skyway, który do 13 sierpnia 2011 r. trwać będzie w Toruniu.

Skyway 2011 - światło na żywiołyCollegium Maximum w płomieniach, gigantyczne Akwarium na fasadzie Teatru im. Wilama Horzycy- to jedynie niektóre z atrakcji 3. edycji Międzynarodowego Festiwalu Światła Skyway, który odbędzie się 9-13 sierpnia 2011 r. w Toruniu.

Grzybek w remoncie (05-08-2011 r.)
Grzybek w remoncieW pierwszych dniach sierpnia rozpoczęła się renowacja zabytkowego "Grzybka" w parku u zbiegu ulic Bydgoskiej, Popiełuszki i alei 500-lecia w Toruniu. Blisko 170-letnia, drewniana konstrukcja zostanie wzmocniona, naprawiona i pomalowana.

Puszka illy Do zaszczytnego grona projektantów illy Art Collection, dołączył genialny artysta Michelangelo Pistolleto twórca m.in. Fundacji Cittadellarte Pistolleto oraz słynnego Uniwersytetu Idei. Limitowana edycja puszki „Energie Love Difference” można już kupić w Polsce.

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Sztuka, malarstwo, rzeźba - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Sztuka, malarstwo, rzeźba - strona główna | Sztuka, malarstwo, rzeźba - wiadomości | katalog