Sztuka, malarstwo, rzeźba - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>
Inicjatywa Pfleiderer & Studio RygalikJakie możliwości tkwią w materiałach drewnopochodnych? Jakie mają zalety? Czy jesteśmy świadomi ich estetycznych, funkcjonalnych i ekologicznych walorów? Na te i inne pytania odpowiedzieć mają działania inicjatywy Pfleiderer & Studio Rygalik.

W dniach 28-30 lipca w Jastrzębiej Górze odbędzie się I edycja letniego festiwalu interdyscyplinarnego – Unique Festival. Partnerem wydarzenia jest marka francuskiej wódki Grey Goose.

Nowoczesność i klasyka - konflikt czy pokojowe współistnienie?Klasyka pozostaje niezmiennie piękna. Zazwyczaj trzeba było wybierać między jednym a drugim. Współcześnie panuje jednak tendencja na łączenie tych dwóch przeciwieństw i tworzenie nowej jakości, zarówno w modzie, jak i we wnętrzach.

Zabytki Torunia piękniejąTrzy duże miejskie programy konserwatorskie z udziałem funduszy unijnych i dotacje udzielane przez miasto prywatnym właścicielom – w Toruniu prace przy zabytkach idą pełną parą.

Finaliści Bombay Sapphire Designer Glass Competition 2011 w KrośnieW dniach 18-20 lipca w Krośnieńskich Hutach Szkła Krosno S.A. odbyło się prototypowanie projektów Glamour, Glass Drop oraz Refreshement, które znalazły się w finale Konkursu dla Projektantów Szkła Artystycznego.

Hiszpańska fiesta w ToruniuEfektowny pokaz "Atempo Circ" i gorące dźwięki baskijskiej grupy folkowej "Peas" rozpoczął w Toruniu hiszpańska Fiestę, która potrwa do 23 lipca 2011 roku.

Wybierz zwycięzcę Nagrody Publiczności Konkursu Designer Glass Competition 2011!Znamy już TOP 10 Konkursu dla Projektantów Szkła Artystycznego Designer Glass Competition 2011. Teraz każdy może oddać głos na swojego faworyta, decydując tym samym, który projekt otrzyma tegoroczną Nagrodę Publiczności.

Współpraca In&Out z Galerią Mebli PozytywkaPracownia Komunikacji In&Out rozpoczęła współpracę PR z Galerią Mebli Pozytywka. Agencja będzie przekazywać informacje o nowościach Galerii, która oferuje meble w stylu prowansalskim do pokoi dziecięcych, salonów, sypialni, gabinetów, jadalni, kuchni.

Fiesta w Toruniu (14-07-2011 r.)
Fiesta w ToruniuHiszpańska Fiesta na Rynku Nowomiejskim przy gorących dźwiękach zespołu L’ombelico del Mondo oraz pokazy efektownego „Atempo Circ” – to jedynie niektóre z atrakcji hiszpańskiej Fiesty. Impreza odbędzie się w dniach 18-23 lipca 2011 roku w Toruniu.

Imieniny Czesława MiłoszaW ramach obchodów Roku Czesława Miłosza zapraszamy w niedzielę, 17 lipca do Willi Decjusza na spotkanie poświęcone prezentacji osoby i twórczości Czesława Miłosza oraz jej inspirującego wpływu na artystów różnych dziedzin sztuki.

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Sztuka, malarstwo, rzeźba - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Sztuka, malarstwo, rzeźba - strona główna | Sztuka, malarstwo, rzeźba - wiadomości | katalog