Sztuka, malarstwo, rzeźba - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 | > | >>
Design PR z III edycją projektu Krakow Summer Animation Days!21 lipca w Krakowie rozpoczyna się III edycja Krakow Summer Animation Days - przeglądu polskich i światowych animacji. Za obsługę medialną projektu odpowiedzialna jest Firma Design PR Magdalena Zawadzka-Wojtaszek.

Projektantów Szkła Artystycznego Designer Glass Competition 2011 wyłonieni!Zakończył się pierwszy etap szóstej edycji Konkursu dla Projektantów Szkła Artystycznego Designer Glass Competition 2011. Znamy już jego finalistów. W tym roku to projekty Refreshment, Glamour oraz Glass Drop.

Dyrektor artystyczna Z:A podwójnie wyróżnionaTo nie może być zwykły zbieg okoliczności. Ewa Krzywińska, dyrektor artystyczny magazynu Zawód:Architekt, została podwójnie wyróżniona w konkursie SARP Oddział Wrocław na opracowanie identyfikacji wizualnej „Dolnośląskiego Festiwalu Architektury”

Rozstrzygnięcie konkursu Są już wyniki konkursu fotograficznego – „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D”. Konkurs towarzyszył wystawie Street Art 3D organizowanej w Galerii Gniezno. Zwycięskie zdjęcie wykonała Pani Teresa Kweizer, a głosowało na nie 85 osób.

XV Salon Plakatu Polskiego już w lipcu w Muzeum Plakatu w Wilanowie!Ponad 500 plakatów wydanych w Polsce w ciągu ostatnich dwóch lat będzie można oglądać od 7 lipca do 4 września podczas 15. edycji Salonu Plakatu Polskiego w Muzeum Plakatu w Wilanowie.

Odważny festiwal we WrocławiuW piątek, 2.07. rozpocznie się Brave Festival - przeciw wypędzeniom z kultury. W formie koncertów, spektakli, pokazów filmowych, spotkań oraz warsztatów zaprezentowane zostaną najbardziej niezwykłe tradycje m.in. z Indonezji, Indii, Sardynii, Sri Lanki.

Historyczne tło Placu Unii„Historia Placu Unii Lubelskiej od przeszłości do teraźniejszości…” – to tytuł niecodziennej wystawy, jaka powstała wokół terenu budowy kompleksu biurowo-handlowego Plac Unii w Warszawie.

Polsko-norweskie warsztaty fotograficzne. ZgłoszeniaStowarzyszenie Willa Decjusza (Kraków) i Galeria STYLO (Oslo) zapraszają fotografików z Polski i Norwegii do udziału w warsztatach fotograficznych w ramach projektu „Piksel. Polsko-norweska platforma fotograficzna”.

Sztuka Kultura Artyści (22-06-2011 r.)
Sztuka Kultura ArtyściPod tym hasłem swoje dziesięciolecie istnienia świętowała grupa artystyczna Via Varsovia. Ceremonia otwarcia wystawy zgromadziła liczne grono przyjaciół, wielbicieli sztuki oraz dziennikarzy w Domu Artysty Plastyka.

Spotkanie ze Sztuką (22-06-2011 r.)
Spotkanie ze Sztuką21 czerwca w Centralnej Bibliotece Rolniczej w Warszawie odbył się wyjątkowy wernisaż poplenerowy wybitnych artystów malarzy. Organizatorem Gali Artystycznej była Fundacja Droga Życia oraz IDMSA Dom Maklerski.

<< | < | 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Sztuka, malarstwo, rzeźba - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Sztuka, malarstwo, rzeźba - strona główna | Sztuka, malarstwo, rzeźba - wiadomości | katalog