Sztuka, malarstwo, rzeźba - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 | > | >>
Kilka słów o konstrukcjach aluminiowychSą kręgosłupem sprzętu estradowego: tworzą sceny, mostki, zadaszenia; wykorzystywane są podczas koncertów, są w teatrach, galeriach i klubach; zaspokajają potrzeby artystów, ale i firm podczas targów i wystaw jako stoiska. Mowa o konstrukcjach aluminiowych.

Gliwicki lider zaawansowanych technologii firma i3D została wyłoniona w drodze przetargu do stworzenia aplikacji multimedialnych wraz z dostawą urządzeń do Muzeum Narodowego w Kielcach.

Drugi Plaster w CSW w ToruniuZ połączenia polskiego i angielskiego brzmienia słowa "plakat" powstała nazwa Plaster. 25-28 maja 2011 roku toruńskie Centrum Sztuki Współczesnej zaprasza na drugą edycję Międzynarodowego Festiwalu Plakatu i Typografii.

Dni Designu pod patronatem Cityboard MediaW tym tygodniu w dniach 24-25 maja na terenie Miasteczka Wilanów odbędą się Dni Designu. To druga edycja imprezy dedykowanej zagadnieniom kreowania przestrzeni miejskiej. Wydarzeniu patronuje Cityboard Media.

Street Art 3D w Gnieźnie (24-05-2011 r.)
Street Art 3D w Gnieźnie31 maja 2011 r. w Galerii Gniezno zostanie otwarta bezpłatna wystawa trójwymiarowej sztuki ulicy. Prezentowane będą prace autorstwa Manfreda Stadera. To już ostatnia wystawa tego artysty w Polsce w ramach road- show organizowanego przez firmę Apsys Polska.

Rajski Ogród zakwitnie w Smart GalleryW dniach 4 – 16 czerwca krakowska Smart Gallery, zlokalizowana na Kaziemirzu przy ulicy Józefa 5, zaprasza na wystawę prac artystki Joanny Styryjskiej Gałażyn pt. Rajska Rapsodia. Będzie to pierwsza odsłona nowego cyklu obrazów inspirowanych Rajskim Ogrodem.

Królowa Wiktoria i gin Bombay SapphireSkąd na etykiecie ginu Bombay Sapphire wziął się wizerunek Królowej Wiktorii? Co gin ma wspólnego z szafirem? Bombay Sapphire uchyla rąbka tajemnicy i dzieli się historią, która stoi za marką.

Muzeum zasłużone dla ToruniaObchodzące 150-lecie istnienia Muzeum Okręgowe w Toruniu zostało odznaczone Złotym Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis" oraz Medalem "Za zasługi dla Miasta Torunia".

150 lat Muzeum Okręgowego w ToruniuDziś liczy pięć oddziałów specjalizujących się w różnych dziedzinach. Toruńskie Muzeum Okręgowe w tym roku obchodzi 150-lecie istnienia. Z tej okazji 17 maja 2011 r. o godz. 17.00 otwarta zostanie przekrojowa wystawa.

Magdalena Czaja w jury konkursu na nową identyfikację wizualną ZachętyPrezes agencji San Markos – Magdalena Czaja zasiądzie w jury konkursu na identyfikację wizualną Zachęty Narodowej Galerii Sztuki. Założeniem konkursu jest stworzenie nowoczesnej identyfikacji galerii.

<< | < | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Sztuka, malarstwo, rzeźba - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Sztuka, malarstwo, rzeźba - strona główna | Sztuka, malarstwo, rzeźba - wiadomości | katalog