Sztuka, malarstwo, rzeźba - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 | > | >>
Wystawa prac Moniki Cichoń w Hotelu The GranaryNiesamowite wnętrza XVI-wiecznego spichlerza stały się tłem dla ciekawych prac młodej, wrocławskiej artystki Moniki Cichoń. Wszystko za sprawą zorganizowanej tam wystawy. Od piątku możecie ją podziwiać w pięciogwiazdkowym The Granary.

Noc Muzeów w restauracjach KFCW warszawskich restauracjach KFC szykuje się najdłuższa noc w roku. Już w najbliższy weekend, w nocy z 14 na 15 maja odbędzie się w Warszawie Noc Muzeów. Dla nich sieć KFC postanowiła wydłużyć godziny pracy wybranych restauracji, aż do godziny 3 nad ranem!

Epson: ``Świat w 3D`` wystawa National Geographic i ApsysW dniach 14-29 maja br. w namiocie sferycznym na parkingu w Centrum Handlowego Janki k. Warszawy obejrzeć można będzie unikalną, pierwszą w Polsce wystawę 3D fotografii z najdalszych zakątków świata.

W Muzeum Plakatu w Wilanowie spotkają się twórcy różnych sztuk obrazowania. Swoje poglądy artystyczne skonfrontują graficy, plakaciści, ilustratorzy i rysownicy. A wszystko to za sprawą magazynu Bluszcz, który postanowił zintegrować środowisko….

Epson wydrukował zdjęcia na wystawę Grand Press Photo 2011W 12 maja br. w warszawskiej Kinotece (pl. Defilad 1) nastąpi otwarcie wystawy Grand Press Photo 2011. Na wystawie podsumowującej ten Ogólnopolski Konkurs Fotografii Prasowej prezentowanych będzie ok. 140 prac, jakie Jury zakwalifikowało do finału,

Fundacja Genshagen, Stowarzyszenie Willa Decjusza oraz Théâtre des Bernardines z Marsylii zapraszają artystów reprezentujących różne dziedziny sztuki do nadsyłania zgłoszeń do udziału w programie rezydencji artystycznej pn. George Sand – Fryderyk Chopin.

Rozstrzygnięcie konkursu Są już wyniki konkursu fotograficznego dla mieszkańców Łodzi – „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D”. Konkurs towarzyszył wystawie Street Art 3D organizowanej w Pasażu Łódzkim.

Jeśli Wasze dziecko lubi malować, rysować, wycinać, kolorować zachęćcie je do udziału w konkursie plastycznym „Dom Twoich marzeń”. Przygotowaliśmy wiele cennych nagród.

Street Art 3D w Gdańsku (26-04-2011 r.)
Street Art 3D w GdańskuJuż 5 maja 2011 r. w CH Osowa otwarta zostanie bezpłatna wystawa trójwymiarowej sztuki ulicy. Do 10 maja, niemiecki malarz Manfred Stader stworzy na żywo obraz związany z kitesurfingiem. Razem z wystawą rozpocznie się konkurs „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D”.

Neon street folk - nowa kolekcja GOSHICOKolekcja neon steet folk to niesamowite połączenie New Folk nowoczesności inspirowanej streetartem. Torebki z tej serii to lekkie, nowoczesne wzory, które bardzo wyraźnie przywodzą na myśl malowidła sztuki ulicy.

<< | < | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Sztuka, malarstwo, rzeźba - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Sztuka, malarstwo, rzeźba - strona główna | Sztuka, malarstwo, rzeźba - wiadomości | katalog